Opel Astra J 1 7 CDTI 5.850 €+ registracija232015. KaravanDizel | 1686 cm3184.319 kmČačakNa ime kupca
Opel Astra J 4.500 €+ dodatni troškovi kupovine192014. KaravanDizel | 1686 cm3201.826 kmBeogradDomaće tablice
Opel Astra J 1.6 CDTI (može zamena) 4.750 €4.350 €+ dodatni troškovi kupovine292015. KaravanDizel | 1598 cm3180.000 kmKulaNa ime kupca
30Opel Astra J 1.7 131k.s Cosmo Led Snaga motora: 131 KS, LED prednja svetla, Sportska sedišta, Xenon svetla Snaga motora: 131 KS, LED prednja svetla, Sportska sedišta, Xenon svetla 5.450 € + registracija2013. KaravanDizel | 1698 cm3221.000 kmNovi Sad Na ime kupca
Opel Astra J SPORTS/TOURER/LED Dizel, 4/5 vrata, Snaga motora: 165 KS, Manuelni 6 brzina4.499 €+ dodatni troškovi kupovine302012. KaravanDizel | 1956 cm3243.000 kmSmederevska PalankaDomaće tablice
23Opel Astra J 1.7 CDTI LED prednja svetla, Bluetooth, Aluminijumske felne, Tempomat LED prednja svetla, Bluetooth, Aluminijumske felne, Tempomat 5.500 € + registracija2013. KaravanDizel | 1686 cm3168.000 kmČačak Na ime kupca
36Opel Astra J 1.3 CDTI N.A.V.I 4.100 € + dodatni troškovi kupovine2011. KaravanDizel | 1248 cm3197.000 kmPančevo Garancija Na ime kupca
27Opel Astra J Dizel, Snaga motora: 110 KS, Manuelni 6 brzina, Automatska klima Dizel, Snaga motora: 110 KS, Manuelni 6 brzina, Automatska klima 5.550 € + registracija2015. KaravanDizel | 1598 cm3175.218 kmPančevo Na ime kupca OGLAŠIVAČ
Opel Astra J 1.7cdti 5.599 €+ registracija202013. KaravanDizel | 1686 cm3216.911 kmNovi BečejRata kredita: 54 €KreditNa ime kupca
30Opel Astra J 1.6 CDTI COSMO 5.350 € + dodatni troškovi kupovine2014. KaravanDizel | 1598 cm3223.000 kmČačak Na ime kupca
Opel Astra J 1.6 CDTI COSMO (može zamena) 5.799 €+ dodatni troškovi kupovine302015. KaravanDizel | 1598 cm3178.432 kmVrčin OGLAŠIVAČNa ime kupca
29Opel Astra J 1.7 CDTI N.A.V.I LED prednja svetla, Navigacija, Tempomat, Multifunkcionalni volan LED prednja svetla, Navigacija, Tempomat, Multifunkcionalni volan 5.490 € + registracija2013. KaravanDizel | 1686 cm3210.000 kmBeograd Garancija Na ime kupca
Opel Astra J 1.7 cdti 4.990 €+ dodatni troškovi kupovine262013. KaravanDizel | 1686 cm3198.000 kmČačak OGLAŠIVAČNa ime kupca
Opel Astra J 1.7TDCI (može zamena) 4.490 €+ registracija222012. KaravanDizel | 1686 cm3246.000 kmBeogradNa ime kupca
Opel Astra J 2.0 CDT-i Biturbo S Snaga motora: 194 KS, Automatska klima, Tempomat, Materijal enterijera: Kombinovana koža6.390 €+ registracija392013. KaravanDizel | 1956 cm3193.400 kmNovi BeogradGarancijaNa ime kupca
Opel Astra J SportsTourer 2.0 4.400 €+ dodatni troškovi kupovine142011. KaravanDizel | 1956 cm3296.000 kmSmederevoDomaće tablice
Opel Astra J 1.7cdti 4.250 €+ dodatni troškovi kupovine152010. KaravanDizel | 1686 cm3193.000 kmBeograd OGLAŠIVAČNa ime kupca
Opel Astra J KUKA (može zamena) 4.999 €+ dodatni troškovi kupovine302015. KaravanDizel | 1598 cm3212.000 kmKragujevacNa ime kupca
Opel Astra J 1.7 CDT Dizel, Snaga motora: 110 KS, Manuelni 6 brzina, Euro 53.499 €+ dodatni troškovi kupovine202010. KaravanDizel | 1686 cm3264.000 kmMladenovacDomaće tablice
Opel Astra J 1.6 CDTI 5.250 €+ dodatni troškovi kupovine272014. KaravanDizel | 1598 cm3221.300 kmStara Pazova OGLAŠIVAČNa ime kupca
Opel Astra J 2.0CDTI Restyling Automatski / poluautomatski, Garancija, Navigacija, Aluminijumske felne6.150 €+ dodatni troškovi kupovine352014. KaravanDizel | 1956 cm3277.000 kmLajkovac (Varoš)GarancijaKreditDomaće tablice
Opel Astra J (može zamena) 4.899 €4.350 €+ dodatni troškovi kupovine252011. KaravanDizel | 1686 cm3206.026 kmSombor OGLAŠIVAČGarancijaDomaće tablice
Opel Astra J 1.7cdti 3.650 €+ dodatni troškovi kupovine282014. KaravanDizel | 1686 cm3192.000 kmNovi Sad OGLAŠIVAČNa ime kupca
Opel Astra J 2.0 CDTI COSMO (može zamena) Aluminijumske felne, Tempomat, Materijal enterijera: Kombinovana koža, Multifunkcionalni volan4.990 €+ dodatni troškovi kupovine272012. KaravanDizel | 1956 cm3188.036 kmŠabacNa ime kupca
24Opel Astra J 4.299 € + dodatni troškovi kupovine2012. KaravanDizel | 1686 cm3195.000 kmKać Na ime kupca